فیلم های آموزشی وآزمون مصاحبه/مکالمه آیلتس و تافل / IELTS & TOEFL Videos-Speaking Test  مجموعه جامع فیلم های آزمون آیلتس و نکات آموزشی به صورت تصویری----مجموعه کامل ضرب المثل ها، اصطلاحات و عبارات رایج زبان انگلیسی با معنی فارسی  English-Persian(Farsi) Proverbs, Idioms & phrases----top students best students بهترین دانشجو www.Asre-Zaban.ir----آیا می دانستید؟ Did you know (www.Asre-Zaban.ir

دوره آیلتس IELTS - خصوصی و عمومی - بلند مدت و کوتاه مدت
آکادمی عصرزبان - تهران آیلتس Tehran IELTS - دوره های آیلتس IELTS را به طور تخصصی و با برنامه ریزی ویژه برای زبان آموزان عزیز با اهداف متفاوت برگزار می کند. با توجه به تجربه طلایی عصرزبان در آماده کردن زبان آموزان برای آزمون بین المللی آیلتس IELTS، کیفیت آموزشی و استفاده حداکثری از زمان محدود تضمین می شود. شایان ذکر است با وجود اینکه آکادمی عصرزبان کیفیت آموزشی  دوره آیلتس و تافل و دیگر دوره ها را تضمین می کند اما موفقیت نهایی تا حد بسیار زیادی بستگی به تلاش زبان آموزان گرامی و دنبال کردن برنامه های ارایه شده توسط اساتید آکادمی عصرزبان دارد. آشنایی بیشتر با آزم...Read more
کلاس های عمومی و خصوصی تخصصی آزمون EPT و MSRT ای پی نی و ائ اس ار تی
آزمون EPT - آزمون MSRT - امتحان EPT / MSRT - تست EPT/MSRT  TEST      >>> آکادمی عصرزبان -تهران آیلتس- کلاس های خصوصی و عمومی *تخصصی* ویژه آزمون های EPT و MSRT برگزار می کند. لازم به ذکر است آزمون EPT جهت تایید دانش انگلیسی عمومی دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد برگزار می شود وحداقل نمره مورد نیاز برای دانشجویان اکثر رشته ها 50 می باشد. در آکادمی عصرزبان سعی می شود با برنامه ریزی مشخص ویژه این آزمون ها وبا بهره بردن از اساتید مجرب، دانشجویان به سطح آمادگی مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن برسند. شایان ذکر است بخش واژگان این آزمون از لغت هایی تشکیل می شود که هماهنگی چندانی با ...Read more
کتابها

 

در آکادمی عصرزبان, بر خلاف بسیاری از محیط های آموزشی تمامی کتابها بصورت کامل (Full) به دانشجویان آموزش داده می شود.


تهران آیلتس-آزمون آیلتس-کلاس های خصوصی و عمومی آیلتس

آیلتس - IELTS

 

آزمون آیلتس جهت ارزیابی مهارت های زبانی شما برگزار می شود. در آکادمی عصر زبان، با بهره گیری از منابع نوین آموزشی، اساتید حرفه ای و برنامه ریزی دقیق و از پیش طراحی شده با توجه به نیاز زبان آموزان محترم کلاس های آیلتس گروهی(ترمیک و فشرده)، نیمه گروهی و خصوصی برگزار میشود.

 

 

 


Image result for american english file second edition

 

بزرگسالان

کتاب American English File 2nd Edition

در این کتاب تمرکز اصلی برروی مکالمه صحیح و اصولی دانشجو می باشد و نویسندگان آن کوشیده اند با استفاده از دیالوگ های روزمره و تمرینات باعث بالارفتن انگیزه یادگیرنده شوند.

 

 

 

Business English

بسیاری از زبان آموزان برای هموار ساختن تجارت خود نیاز اساسی به انگلیسی تجاری دارند. آکادمی عصرزبان با بهره گیری از اساتیدمجرب و کتاب های آموزشی برتر جهان در زمینه تجارت سعی در اراییه بالاترین سطح این کلاس ها نموده است.

در این دوره س

 

 

 

 

 

OXFORD WORD SKILLS

این کتاب که از برترین کتاب های واژگان حال حاضر است در کنار کتب اصلی(English Result & Story Books) با دانشجویان  بصورت کامل کار میشود. از اهداف اصلی استفاده از این کتاب در آکادمی عصرزبان می توان به تقویت هر چه بیشتر دایره واژگان یادگیرندگان در موضوعات مختلف و همخوانی بالای موضوعات آن با درس های کتاب اصلی اشاره داشت.


 


 

Story Books

با هدف تقویت مهارت های زبان آموز, آکادمی عصرزبان در ترم های مختلف از کتاب های داستان مناسب با سطح یادگیرنده بهره میگیرد. از دلایل اصلی استفاده از این منبع آموزشی در آکادمی عصرزبان میتوان به بالابردن سطح واژگان و تقویت مهارت های مکالمه, گوش دادن(CD-ROM) , خواندن و در نهایت نوشتن اشاره داشت.


 

 

کودکان

Family & Friends

آکادمی عصرزبان, با توجه به هوش سرشار و مسایل روان شناسی کودکان, اقدام به بهره گیری از کتاب های First Friends & Backpack در سطوح پایه و Family and Friends در سطوح بالاتر نموده است. سری کتاب های خانواده و دوستان (Family & Friends) تاکید فراوانی بر تقویت هر 4 مهارت زبان (خواندن, نوشتن, گوش دادن و صحبت کردن) دارد. دیگر ویژگی اصلی این کتاب استفاده 100% از  سیستم فونیکس Phonics به عنوان اصل اساسی آموزش صداها به کودکان و آشنا کردن ایشان با محیط واقعی میباشد.


Reading & Writing

در کنار منابع اصلی آموزشی, کتاب های جذاب و زیبای خواندن و نوشتن بصورت مجزا برای تقویت توانایی خواندن و نوشتن با کودکان کار میشود.


Story Books

کتاب های محبوب و زیبای داستان با هدف جذابتر شدن فرایند یادگیری و تقویت مهارت های ایشان در آکادمی عصرزبان توسط اساتید مجرب کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

کاربران آنلاین

ما 161 مهمان آنلاین داریم

تصحیح رایتینگ آیلتس و تافل - Writing Correction IELTS & TOEFL-Asre-Zaban.ir

 

مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

مرکز برگزاری آیلتس در ایران عصر دین و دانش-آکادمی عصرزبان - Asre-Dino Danesh IELTS center

مرکز برگزاری آیلتس در ایران - ایرسافام IRSAFAM IELTS Center - آکادمی عصرزبان (ایرانیان)

مرکز برگزاری آیلتس در ایران - دانشگاه آزاد اسلامیAzad University IELTS Center - آکادمی عصرزبان (ایرانیان)

مرکز برگزاری آیلتس در ایران - تهران آیلتس Tehran-IELTS' IELTS Center' - آکادمی عصرزبان (ایرانیان)


كد ساعت و تاريخ